Tworzymy nowatorskie rozwiązania AI. Jesteśmy odpowiedzialni za pełną obsługę systemu - od pomysłu, poprzez stworzenie rozwiązania i kompleksowe wdrożenie.

Produkty i usługi

Tworzymy technologie, które do niedawna były nieznane w Twojej branży.

Umiejętności

Pomagamy kadrze kierowniczej zrozumieć, w jaki sposób technologie sztucznej inteligencji mogą wpłynąć na działalność i funkcjonowanie firmy.

Pomagamy zaprojektować odpowiednią strategię wprowadzenia AI w Twojej organizacji.

Oprogramowanie

Oprogramowanie AI dopasowane do Twojej firmy.

System analityczny, który pogłębi wiedzę na temat Twoich klientów.

System analityczno predykcyjny ALERT.MIM, czyli jak za pomocą sztucznej inteligencji można uniknąć awarii i im zapobiec.

AI - OPIEKA ZDROWOTNA

Pomagamy klinikom leczenia niepłodności wykorzystać moc sztucznej inteligencji w walce z niepłodnością.

Projekty

Branża AI może się wydawać ulotną nanomaterią z pogranicza science fiction i dziecięcych marzeń, ale rezultaty naszej pracy są jak najbardziej realne i namacalne.

Stworzenie dla Policji Polskiej systemu informatycznego wspierającego krótkoterminowe przewidywanie zdarzeń, w tym przestępstw i wykroczeń, sugerujący funkcjonariuszom miejsca i czas możliwego zdarzenia.

Projekt realizowany we współpracy z firmą GIVT AG. Firma ta specjalizuje się w pomaganiu pasażerom w uzyskaniu odszkodowania za zakłócone loty od odpowiednich linii lotniczych.

Najnowocześniejszy model przewidujący prawdopodobieństwo kliknięcia w produkt przez użytkownika.

System ML, który automatycznie wykrywa, jaki produkt jest reklamowany w reklamie internetowej.

Nasi klienci

Nasza firma zgromadziła ekspertów zainteresowanych sprawnym rozwiązywaniem praktycznych problemów algorytmicznych, które ostatecznie ewoluowały w kierunku uczenia maszynowego. Specjalizujemy się w trudnych zadaniach. Jesteśmy biegli w dostarczaniu skutecznych rozwiązań, zwłaszcza gdy zawiodły standardowe metody.

- PIOTR SANKOWSKI

Założyciel MIM Solutions

Prace badawcze

Prowadzimy prace badawcze w zakresie rozwijania technik sztucznej inteligencji i deep learning.

Badania podstawowe napędzają nasze dążenie do doskonałości w zastosowaniu sztucznej inteligencji.

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać i wykorzystywać technologię danych i sztucznej inteligencji w sposób pozwalający zdobyć zaufanie ludzi. 

Aktualności i blog

Najświeższe wiadomości od MIM Solutions

Aktualności

Piotr Sankowski dla OSOZ

Piotr Sankowski, prezes MIM Solutions, udzielił wywiadu dla OSOZ – magazynu dedykowanemu lekarzom i farmaceutom. Opowiada w nim o wyzwaniach, ograniczeniach i możliwościach, jakie daje wykorzystanie sztucznej inteligencji w medycynie. Jego zdaniem algorytmy mogą być kluczowymi asystentami lekarzy, ale nie mogą samodzielnie podejmować ważnych decyzji. Cały tekst dostępny tutaj.

Aktualności

MIM Solutions otrzymała grant naukowy Narodowego Centrum Nauki

MIM Solutions otrzymała grant naukowy Narodowego Centrum Nauki za innowacyjny projekt „Zaawansowane metody modelowania procesów wiralnych”. Zrozumienie i modelowanie procesów wiralowych stało się kluczowym kierunkiem badań i chcemy zbadać rozpowszechnianie informacji w sieci Twitter. W naszych badaniach będziemy pracować nad modelami do przewidywania ewolucji plotek i modeli pokazujących ryzyko rozprzestrzenienia

Szybki kontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak MIM Solutions może pomóc rozwinąć potencjał AI w Twojej firmie, skontaktuj się z nami.